ПОЛЕЗНО:
[*]ПРЕМАХНЕТЕ РЕКЛАМИТЕ ВЪВ ФОРУМА ЧРЕЗ РЕГИСТРАЦИЯ, ОТНЕМА ПО-МАЛКО ОТ 10 СЕКУНДИ С ПРОФИЛ ОТ FACEBOOK ИЛИ GOOGLE!
[*]Как да играете игри за телефон на вашият компютър/лаптоп вижте ТУК.

Поредицата Игри - Ori

Дискусии за видео игри за компютър, PS, Xbox и други.
otvorko11
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 2

Поредицата Игри - Ori

Мнение от otvorko11 »

Първата игра Ori and the Blind Forest излиза през 2015г. за PC и Xbox и е една невероятно игра с изумителна музика и анимации:
Ori-and-the-Blind-Forest-Trailer.jpg
История: Гората на Нибел умира. След като мощна буря задейства поредица от опустошителни събития, един невероятен герой трябва да пътува, за да се изправи срещу тъмен враг и да спаси дома си. „Ори и сляпата гора“ разказва историята на младо сираче (дух), което ще спаси света. С участието на ръчно рисувани произведения на изкуството, щателно анимирано изпълнение на персонажа „Ори и сляпата гора“ изследва дълбоко емоционална история за любовта, жертвите и надеждата, която съществува във всички нас.

Втората игра Ori and the Will of the Wisps излиза през 2020г.:
ori-and-the-will-of-the-wisps-1.jpg
История: Малкият дух Ори е невероятно смел, но когато съдбоносен полет поставя бухала Ку в ущърб, ще бъде нужно повече от смелост, за да събере семейството си, да излекува болната земя и да открие истинската си съдба. От създателите на първата игра Ori and the Blind Forest идва дългоочакваното продължение. Впуснете се в изцяло ново приключение в необятен свят, изпълнен с нови приятели и врагове, които оживяват в зашеметяващи, ръчно рисувани произведения на изкуството.

Аз все още съм на първата игра, но в момента в който успея да превъртя първата част, веднага ще започна втората. Вие играли ли сте поредицата?
Последно промяна от otvorko11 на Нед Ное 22, 2020 10:56 am, променено общо 1 път.

Аватар
player
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 7

Re: Играта Ori

Мнение от player »

Играта е екстра, обаче на мен лично ми идва малко тегаво това постоянно преиграване на местата където не може да сейваш и трябва да преминеш цялото чудо на веднъж. Но кво да се прави, иначе щеше да бъде много лесна за превъртане.

Публикувай отговор