ПОЛЕЗНО:
[*]ПРЕМАХНЕТЕ РЕКЛАМИТЕ ВЪВ ФОРУМА ЧРЕЗ РЕГИСТРАЦИЯ, ОТНЕМА 10 СЕКУНДИ С ПРОФИЛ ОТ FACEBOOK/GOOGLE/REDDIT!
[*]Как да играете игри за телефон на вашият компютър/лаптоп вижте ТУК.

Играта - Days Gone PC/PS4/PS3/PS5

Дискусии за видео игри за компютър, PS, Xbox и други.
otvorko11
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 12

Играта - Days Gone PC/PS4/PS3/PS5

Мнение от otvorko11 »

Пробвахте ли тази така дългоочаквана игрица? Вече я има и в zamunda.
Days Gone.jpg
Пътувай и се бий в една смъртоносна, постпандемична Америка

Имаш ли умението и хладнокръвието за да оцелееш сред ужасите на един съсипан свят в това огромно световно екшън приключение?

Влез в напръсканите с мръсотия обувки на бившия разбойник рокер – дякон St. John, ловец на глави, който се опитва да намери причина да живее на място, заобиколено от смърт. Търси из изоставените места оборудване, за да си създадеш ценни пособия и оръжия, или се възползвай от възможностите заедно с другите оцелели да се опиташ да си набавиш прехрана чрез честна търговия... или по по-жестоки начини.

Когато човечеството е опустошено от глобална пандемия и съсипано от диви същества, известни като Freakers, всяка грешка може да бъде последната ти в опита ти да създадеш нов живот във враждебната тихоокеанска северозападна пустиня.
2
Изображение Изображение

Аватар
paco24
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 14

Re: Играта - Days Gone

Мнение от paco24 »

Не знам какво толкоз примирате като я видите. Играта не е лоша но не е и нещо супер. Поредното търчане напред назад ,донеси ми това, направи онова. Геймплей и графика добре но останалото нищо оригинално от мен 3/5.

Аватар
lorenz
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 6
Answers: 1

Re: Играта - Days Gone

Мнение от lorenz »

Бавна и глупава също като ред деад редемпшън 2.Много хвалене,чакане и реклами за нищо,както винаги рекламата превръща и най-големите боклуци в супер "хитове".Франкенщайн съставен от много игри в нещо осакатено и посредственно ама за фенове на биг брадър,като две капки вода,живите мъртви и подобни бълвоч упс грешка топ ток шоута в лъскава опаковка и "огромен рейтинг" става.
Като новия резидент дет ся ще ми го хвалят,че бил по хубав от четворката или фар край 5 дето бил по готин от 3 и 4 и т.н.
.Истината дами и господа е че последните 10 години излизат все по малко и по малко качественни заглавия където да седнеш и да потънеш в луд геймплей,а не скучнотии с хубава графика наблягащи на калинки,листенца или събиране на всякакви тъпотии от рода на чист бинт в потънала във кръв и карантии стая или 100 празни консервени кутии дето като ги рециклираш стават на гранатомет или къща.

Публикувай отговор