ПОЛЕЗНО:
[*]ПРЕМАХНЕТЕ РЕКЛАМИТЕ ВЪВ ФОРУМА ЧРЕЗ РЕГИСТРАЦИЯ, ОТНЕМА 10 СЕКУНДИ С ПРОФИЛ ОТ FACEBOOK/GOOGLE/REDDIT!
[*]Как да играете игри за телефон на вашият компютър/лаптоп вижте ТУК.

Cyberpunk 2077 - Мнения

Дискусии за видео игри за компютър, PS, Xbox и други.
Аватар
player
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 13

Cyberpunk 2077 - Мнения

Мнение от player »

Cyberpunk-2077.jpg
От всепризнатото студио CD Projekt RED, създателите на The Witcher 3: Wild Hunt, сега идва едно ново, дистопично преживяване. Нощният град те очаква, по-опасен от всякога. Годината е 2077, а оцеляването е под въпрос.

- Пробвахте ли играта вече? Има я в Steam и в замунда, но е адски голяма като гигабайти е и ще изчакам за мнения, че ще я свалям 2 седмици така или иначе, а хайпа за играта вече ми мина така или иначе :mrgreen:
от lorenz » Чет Дек 24, 2020 12:02 pm
Врътнах играта по всички възможни начини и изпълних около 80% от всички странични мисии/куестове, ето и моето мнение:

Storyline и Character building - 10/10
- Историята е нещо феноменално и невероятно, абсолютният пример за това как една игра може да те въвлече в една превъзходна и интригуваща история, изпълнена с много емоция и напрежение. Отделните странични мисии имат собствен характер и са изключително интересни също.

Graphics - 8/10
- Аз съм с RTX 3090 и i7 9700K, играта върви с около 85-110 FPS средно на 1080p и RTX на Psycho. Доста тежка, но много красива. Има определени бъгове в този аспект, но няма нищо фрапантно с изключение на няколко краша тук-там, свързани отново с драйвърите и оптимизацията на играта.

Графично играта е много красива, но личното ми мнение е, че можеше още да се постараят при дизайна на персонажите и физиките, като ходене, тичане и други действия, които понякога изглеждат дървени.

Gameplay 8/10
- Играта не е перфектният shooter в никакъв случай. Ако сравнявате с игри като Battlefiled и COD, тази ще ви се стори по-скоро като Far Cry. Не е зле, но в никакъв случай не е и добре. Общо взето играта не е толкова фокусирана като shooter така или иначе.

Overall Rating 9/10
- Като цяло мисля, че това е една страхотна игра и като човек, който се занимава с програмиране и дизайн, отлично знам колко сложно се правят тези неща, колко много време отнемат и колко трудно се оптимизират.
Евала на хората, които са създали играта, надявам се в следващите месеци да я оптимизират още, както стана с Witcher 3 в последствие. :ugeek:
Go to full post
Последно промяна от player на Чет Дек 24, 2020 11:49 am, променено общо 2 пъти.

otvorko11
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 9

Re: Cyberpunk 2077

Мнение от otvorko11 »

Правило №1:
Никога не купувайте компютърна игра с напомпана пропаганда, поне не и в първата една година от излизането на играта.

Направих това с Fallout 4 и не съжалявам, даже изчаках почти две години.

Cyberpunk 2077 дори има реклами по автобусите тук в Англия.
Много шум = шит

Правило №2:
Много шум покрай дадена игра = играта в момента на излизането си ще бъде пълен провал (No Man's Sky, Apex, Fallout 76, Cyberpunk 2077)

Правило №3:
Никога не купувайте игра чрез пред-поръчка (pre-order).

Аватар
paco24
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 14

Мнение от paco24 »

Играта е Страхотна !!!
Вече я превъртях веднъж, не видях много бъгове като цяло доста добре се държи при мен от замунда codex версията.
Много добре замислена сега смятам да си довърша мисиите за да стана на 100% Complete, има доста още какво да се прави :) .
Играйте, много яко замислена игра! Най-великата за мен лично!!!
1
Изображение

nomore23
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 4

Мнение от nomore23 »

paco24 написа:
Чет Дек 24, 2020 11:21 am
Играта е Страхотна !!!
Вече я превъртях веднъж, не видях много бъгове като цяло доста добре се държи при мен от замунда codex версията.
Много добре замислена сега смятам да си довърша мисиите за да стана на 100% Complete, има доста още какво да се прави :) .
Играйте, много яко замислена игра! Най-великата за мен лично!!!
Приятел Ти сигурно си на 10 години и нямаш база за сравнение. Каквото и да ти дадат ще го харесаш и те знаят това. :mrgreen:
2
Изображение Изображение

Аватар
mekisha
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 11

Мнение от mekisha »

Свалям играта, инсталвам, всичко ок. Сядам с племенника да играем. Той обича да ме гледа, а аз да цъкам. Ще правим герой. Избираме мъж, все пак сме мъже. Татуси, бради, прически, всичко е на шест. Натискам накрая и пича като развя една рошава, рязана тояга и на мен ми прималя. Детето на 6 годинки гледа, а аз 34 годишен мъж се черви до него и се чуди какво да каже. Докато му обуя гащите, междувременно разбрах че мога да го направя да му виси до коленете, явно е важно за сюжета, знам ли. Нищо не видях, което да ме грабне. Теглих й ножа и това е.

Аватар
player
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 13

Мнение от player »

mekisha написа:
Чет Дек 24, 2020 11:45 am
Свалям играта, инсталвам, всичко ок. Сядам с племенника да играем. Той обича да ме гледа, а аз да цъкам. Ще правим герой. Избираме мъж, все пак сме мъже. Татуси, бради, прически, всичко е на шест. Натискам накрая и пича като развя една рошава, рязана тояга и на мен ми прималя. Детето на 6 годинки гледа, а аз 34 годишен мъж се черви до него и се чуди какво да каже. Докато му обуя гащите, междувременно разбрах че мога да го направя да му виси до коленете, явно е важно за сюжета, знам ли. Нищо не видях, което да ме грабне. Теглих й ножа и това е.
Ахахаха, паднах от смях, това ми направи деня! :mrgreen:

Аватар
lorenz
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 6
Answers: 1

Re: Cyberpunk 2077 - Мнения

Мнение от lorenz »

Врътнах играта по всички възможни начини и изпълних около 80% от всички странични мисии/куестове, ето и моето мнение:

Storyline и Character building - 10/10
- Историята е нещо феноменално и невероятно, абсолютният пример за това как една игра може да те въвлече в една превъзходна и интригуваща история, изпълнена с много емоция и напрежение. Отделните странични мисии имат собствен характер и са изключително интересни също.

Graphics - 8/10
- Аз съм с RTX 3090 и i7 9700K, играта върви с около 85-110 FPS средно на 1080p и RTX на Psycho. Доста тежка, но много красива. Има определени бъгове в този аспект, но няма нищо фрапантно с изключение на няколко краша тук-там, свързани отново с драйвърите и оптимизацията на играта.

Графично играта е много красива, но личното ми мнение е, че можеше още да се постараят при дизайна на персонажите и физиките, като ходене, тичане и други действия, които понякога изглеждат дървени.

Gameplay 8/10
- Играта не е перфектният shooter в никакъв случай. Ако сравнявате с игри като Battlefiled и COD, тази ще ви се стори по-скоро като Far Cry. Не е зле, но в никакъв случай не е и добре. Общо взето играта не е толкова фокусирана като shooter така или иначе.

Overall Rating 9/10
- Като цяло мисля, че това е една страхотна игра и като човек, който се занимава с програмиране и дизайн, отлично знам колко сложно се правят тези неща, колко много време отнемат и колко трудно се оптимизират.
Евала на хората, които са създали играта, надявам се в следващите месеци да я оптимизират още, както стана с Witcher 3 в последствие. :ugeek:
1
Изображение

Аватар
kiakha
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 15
Answers: 3

Мнение от kiakha »

Така, врътнах играта и мнението ми е, че това е наистина една страхотна игра, която в момента се намира в един недовършен етап. Текстурите не зареждат веднага, зле оптимизирана е, полицията е зле направена, като те подгони колкото и звезди да имаш супер бързо губят интерес и те оставят. Липсва character edit, демек какъвто си направиш героя в Character creationa в началото такъв ти остава до края, не можеш да сменяш татуировки, прически и тн. (Въпреки че е First person мисля че това е важно за едно RPG и особено за свят като този в Cyberpunk.)

Големият проблем на тази игра като цяло, беше че много ни хайпваха за нея с години и просто нямаше как CDPR и то през 2020 да оправдаят очакванията ни. Откъм история, графика и персонажи играта е уникална. Света е брутален и най-вероятно е нещото, заради което врътнах играта въпреки всички тези бъгове. Съвета ми е пробвайте я и си преценете дали ви се чака по сериозен ъпдейт или сте ок с това, което има за сега.

mukeen
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 5

Мнение от mukeen »

Много зле върви на GTX 1060, i7 6700k, 16GB Ram! На най-ниските настройки не мога да хвана 60 ФПС. Определено си иска последно поколение части.

shano
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 6

Мнение от shano »

mukeen написа:
Чет Дек 24, 2020 12:22 pm
Много зле върви на GTX 1060, i7 6700k, 16GB Ram! На най-ниските настройки не мога да хвана 60 ФПС. Определено си иска последно поколение части.
Така е батка, същия съм като теб с тая разлика че моя процесор е 7700К, но то много много разлика няма. Дори на 5 - 5,1Ghz да го набича, то играта като не е добре оптимизирана, 1060-ките вече остаряха и не са това, което бяха, тези нашите i7-ци вече са като i3-ки, така че и да ревем нищо не може да направим. Или чакаме ъпдейт с оптимизации или си купуваме нови по-силни процесори и видео карти. Иначе ето какви са препоръчителните настройки, според тях може 1080 на високи, на теория сигурно, на практика не.
16_9_EN_3-_02qt7qdkx3b50kqk.jpg

Публикувай отговор