ПОЛЕЗНО:
[*]ПРЕМАХНЕТЕ РЕКЛАМИТЕ ВЪВ ФОРУМА ЧРЕЗ РЕГИСТРАЦИЯ, ОТНЕМА 10 СЕКУНДИ С ПРОФИЛ ОТ FACEBOOK/GOOGLE/REDDIT!
[*]Как да играете игри за телефон на вашият компютър/лаптоп вижте ТУК.

Умира ли League of Legends?

Дискусии за видео игри за компютър, PS, Xbox и други.

Да
5
63%
Не
3
38%

Общо гласове: 8

otvorko11
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 9

Мнение от otvorko11 »

League of Legends-dead.jpg
Умира ли лигата според вас?
Според мен от както Riot стана собственост на китайска компания, започнаха да правят почти всичко само за да източат максимално пари от играчите.

Толкова много герои се нуждаят от rework, а те правят нови скинове или нови герои само за да продават тъпите си скинчета.

Също така героите в играта вече са над 140, даже нямам идея колко точно са в момента. Изтрих играта преди няколко дни и мисля никога повече да не вляза, въпреки, че съм дал над 500лв за скинове и съм загубил стотици часове в игра.
1
Изображение

Аватар
kiakha
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 15
Answers: 3

Re: Умира ли League of Legends?

Мнение от kiakha »

Аз се отказах от лигата заради невероятното време което се губи за да направиш една единствена ранк игра..
Първо чакаш около 10 минути, понеже някви тъпи хлапета винаги dodge-ват в последния момент и цялото избиране на герои и нареждане на отбора трябва да започне от начало.

Второ, като влезнеш в игра, ако случайно някой не е взел линията или героя който е искал се започва feed-ването или просто отива афк и ти си попаднал вече в игра, която няма как да бъде спечелена, но за да се предадеш трябва да мине някакво време.

Накрая равносметката е, изгубени 30 минути за една загуба в която не стига, че не си се забавлявал, а на всичко от горе си се ядосвал и изнервял на някакви тъпи 14 годишни хлапета..

Не, мерси! Играх играта от първи сезон (от преди 10 години) и не съм влизал в нея вече от 2 години. Надявам се да са ми изтрили акаунта, съжалявам за всичките пропилени часове в тази игра, които никой няма да ми върне.

Трийте и не се занимавайте! Със сигурност има много други игри които си струват времето Ви!
2
Изображение Изображение

Аватар
mekisha
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 11

Мнение от mekisha »

Това е игра, как очаквате да не си губите времето, всички игри целят да Ви изгубят времето :D

Аз не плащам за скинове и си цъкам играта, Platinum 3 съм и мога да Ви кажа, че играта въобще не умира. Вярно е има някви токсични лапета, но ако не им обръщате внимание и сте достатъчно добри, може да се изкачвате в ранк без никакъв проблем.
1
Изображение

Аватар
lorenz
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 6
Answers: 1

Мнение от lorenz »

Като цяло всяка игра умира след известно време и според мен китайците се мъчат да източат максимално кинти от играта, преди играчите да са напуснали кораба..

Ето едно видео по темата:

Аватар
feels12
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 7

Мнение от feels12 »

Ми чак да е умрял лол, не мисля! Аз лично много рядко играя, но пък си пускам понякога да гледам LCS и си се кефя! 8-)

Аватар
alberto.tomov
Нов
Нов
Reactions: 0

Мнение от alberto.tomov »

Най-дразнещата игра на света!

Публикувай отговор