ПОЛЕЗНО:
[*]ПРЕМАХНЕТЕ РЕКЛАМИТЕ ВЪВ ФОРУМА ЧРЕЗ РЕГИСТРАЦИЯ, ОТНЕМА 10 СЕКУНДИ С ПРОФИЛ ОТ FACEBOOK/GOOGLE/REDDIT!
[*]Как да играете игри за телефон на вашият компютър/лаптоп вижте ТУК.

RPG игра - Nioh 2

Дискусии за видео игри за компютър, PS, Xbox и други.
Аватар
mekisha
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 11

RPG игра - Nioh 2

Мнение от mekisha »

Nioh-2-main-1024x576.jpg
Демоните отново се завръщат в продължението на култовата Nioh! Новото заглавие обещава да донесе на феновете така желаните опции за персонализиране на героите, с които ще могат да имат контрол над всички детайли, включително пола и расата.

Овладей смъртоносните бойни изкуства на самурая, контролирайки мистериозен полу-човек, полу-демоничен войн, в това предизвикателно екшън-ролево изживяване.

Опълчи се на собствената си смъртност. Изследвай безпощадната Япония от периода Сенгоку и смъртоносното Тъмно царство, и двете населени с гротескни, кръвожадни, демонични създания. Пътувай между двете царства в реално време и се потопи в новия геймплей и визуална среда.

Приготви оръжията си и посечи всички врагове по пътя си, използвайки претворената бойна система и способността да се превръщаш напълно в демон, за да освобождаваш унищожителни паранормални сили.

• Усъвършенствай уменията си с подобрени механики, изискващи концентрация и майсторство.

• Избери начина на битка, използвайки стандартни оръжия, като мечове и брадви или отприщи могъщи магически способности.

• Подобри оръжията си с вълшебствата на йокай.

• Помагай и получавай помощ от други играчи.

Някой пробвали ли е тази, или първата игра?

peikoz
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 6
Answers: 1

Re: RPG игра - Nioh 2

Мнение от peikoz »

Играх страшно много на нея, когато излезе за PS4. Много по-добра е от първата. И много, много дълга, дори без DLC-ата.

Аватар
feels12
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 7

Мнение от feels12 »

peikoz написа:
Нед Фев 07, 2021 12:11 pm
Играх страшно много на нея, когато излезе за PS4. Много по-добра е от първата. И много, много дълга, дори без DLC-ата.
първата ми беше souls-like игра, наскоро като я играх отново не ми хареса особено защото вече бях леко разглезен с bloodborne и dark souls 3, но тази определено се говори че е доста по-добра, дано върви по добре от предната PC версия. че тя имаше много random проблеми със насичания, независимо от компа

peikoz
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 6
Answers: 1

Мнение от peikoz »

feels12 написа:
Нед Фев 07, 2021 12:20 pm
peikoz написа:
Нед Фев 07, 2021 12:11 pm
първата ми беше souls-like игра, наскоро като я играх отново не ми хареса особено защото вече бях леко разглезен с bloodborne и dark souls 3, но тази определено се говори че е доста по-добра, дано върви по добре от предната PC версия. че тя имаше много random проблеми със насичания, независимо от компа
Интересно, аз пък с предната версия не съм имал проблеми изобщо, а конфигурацията ми тогава не беше кой знае какво - Xeon E3-1230 V2 (~I7 3770), GTX 970, 16 GB DDR3 @1600 MHz, даже не помня дали я играх от SSD. Само дето играх няколко дена и накрая ми писна, просто не ми беше интересна. Засега тази не мисля да я пробвам, но нищо не се знае :mrgreen:

otvorko11
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 9

Мнение от otvorko11 »

Играта е добра, но за конзола ! Отвратителен порт, лично мнение, навсякъде пишеше, че ще има fully customizable keyboard settings, а кво се оказа, PS интегрирани контроли. Не мерси, нямам нервите да налучквам комбинации, както и да дигам кръвно, gameplay wise. Приятна игра на хората с точните джойстици и железни нерви! :x

Аватар
kiakha
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 15
Answers: 3

Мнение от kiakha »

otvorko11 написа:
Нед Фев 07, 2021 12:27 pm
Играта е добра, но за конзола ! Отвратителен порт, лично мнение, навсякъде пишеше, че ще има fully customizable keyboard settings, а кво се оказа, PS интегрирани контроли. Не мерси, нямам нервите да налучквам комбинации, както и да дигам кръвно, gameplay wise. Приятна игра на хората с точните джойстици и железни нерви! :x
Игрицата е много добра, ще ни радва, докато чакаме новия Dark souls. А, да - който не си е купил геймпад, да побърза, иначе ще си купува скоро нова мишка...

Публикувай отговор