ПОЛЕЗНО:
[*]ПРЕМАХНЕТЕ РЕКЛАМИТЕ ВЪВ ФОРУМА ЧРЕЗ РЕГИСТРАЦИЯ, ОТНЕМА 10 СЕКУНДИ С ПРОФИЛ ОТ FACEBOOK/GOOGLE/REDDIT!
[*]Как да играете игри за телефон на вашият компютър/лаптоп вижте ТУК.

Играта The Medium (Между два свята)

Дискусии за видео игри за компютър, PS, Xbox и други.
Аватар
player
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 13

Играта The Medium (Между два свята)

Мнение от player »

The Medium.jpg
Открийте тъмната мистерия, която само един медиум може да разреши. Изследвайте реалния свят и духовния свят едновременно. Използвайте своите способности, за да решавате пъзели, обхващащи два паралелни свята, да разкривате дълбоко обезпокоителни тайни и да оцелявате при срещи с The Maw - чудовище, родено от неизразима трагедия ..
Какво мислите за играта? Изглежда доста интересно с това разделяне на монитора.

Ето едно видео на геймплейа от канала на NoThx

Аватар
lorenz
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 6
Answers: 1

Re: Играта The Medium (Между два свята)

Мнение от lorenz »

Минах я игрицата днес. Супер красива, но доста мех. Изглежда като Silent Hill, но няма душата на Silent Hill. Радвам се, че все още има такива игри, дано има повече, но тази не успя да достигне висотите на които силно се надявах. Дано има продължение, там ще поработят над слабите елементи и ще подобрят това което все пак работи.
Мисля, че след Resident Evil VII на PSVR, нищо няма да ми е страшно освен друга VR horror игра.

Аватар
paco24
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 14

Re: Играта The Medium (Между два свята)

Мнение от paco24 »

lorenz написа:
Вто Фев 02, 2021 10:16 pm
Минах я игрицата днес. Супер красива, но доста мех. Изглежда като Silent Hill, но няма душата на Silent Hill. Радвам се, че все още има такива игри, дано има повече, но тази не успя да достигне висотите на които силно се надявах. Дано има продължение, там ще поработят над слабите елементи и ще подобрят това което все пак работи.
Мисля, че след Resident Evil VII на PSVR, нищо няма да ми е страшно освен друга VR horror игра.
Прав си братле няма вече какво да те грабне така както в Ре евил 1,2,3 или силлент хилл 1,2, няма я магията в новите игри всичко е за пара, пробваи The evil within 1 и 2 задъжителна за сървайвал хоррор феновете ще останеш приятно изненадан , Old school survival horror

Публикувай отговор