ПОЛЕЗНО:
[*]ПРЕМАХНЕТЕ РЕКЛАМИТЕ ВЪВ ФОРУМА ЧРЕЗ РЕГИСТРАЦИЯ, ОТНЕМА 10 СЕКУНДИ С ПРОФИЛ ОТ FACEBOOK/GOOGLE/REDDIT!
[*]Как да играете игри за телефон на вашият компютър/лаптоп вижте ТУК.

Death Stranding - Какво мислите за играта?

Дискусии за видео игри за компютър, PS, Xbox и други.
otvorko11
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 9

Death Stranding - Какво мислите за играта?

Мнение от otvorko11 »

death-stranding-3.jpg

Death Stranding е новото заглавие на Kojima Production и легендарният създател на Metal Gear Solid поредицата, Hideo Kojima.

Подготви се за нетрадиционно изживяване, превъзходна визия и детайл, и за звезден актьорски състав в лицето на Mads Mikkelsen, Norman Reedus, и епичният мексикански режисьор, Guillermo del Toro, подплатено с невероятен саундтрак.

Sam Bridges трябва да оцелява в един свят, напълно трансформиран от Death Stranding. Пренасяйки останките от бъдещето в ръцете си, Sam се отправя на пътуване, за да събере парче по парче разпокъсания и разрушен свят.

Каква е мистерията зад Death Stranding? Какво ще открие Sam по пътя напред? Намери отговорите на тези и много други въпроси.
1
Изображение

ivan223
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 0

Re: Death Stranding - Какво мислите за играта?

Мнение от ivan223 »

След хайпа който имаше, много разочароваща игра. Играх я преди месец, на два пъти, но просто не ме влече. Може би съм стар вече. Накрая се отказах и реших да гледам Playthrough на YouTube, Играта е по-скоро като анимация/филм изживяване отколкото игра.

shano
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 6

Мнение от shano »

Аз я изиграх цялата игра чрез STEAM. От ebay си купих споделен акаунт и понеже почти никой друг не го използваше играех ОНЛАЙН, вместо ОФЛАЙН както трябва със споделените акаунти. Като се играе ОНЛАЙН, във игралният свят може да се използват различни постройки които са направени от други играчи, така те си помагат защото иначе е доста по трудна и изисква много време и мъчене ако е изцяло ОФЛАЙН. Но все пак си заслужава.

Така и се насладих хубаво на играта, много е дълбока добра... Трудно ми е да разбера защо я мразят толкова много критици по света... Не ми го побира тиквата... :roll:

Аватар
paco24
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 14

Мнение от paco24 »

Легендарният гений Коджима е натворил едни г*вна, без коментар.

Аватар
player
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 13

Мнение от player »

paco24 написа:
Пет Дек 25, 2020 10:58 am
Легендарният гений Коджима е натворил едни г*вна, без коментар.
На мен един приятел ми даде акаунта си. Изиграх я... и наистина не разбирам хейта. Тази игра има толкова много труд вложен в нея. Хем дълбока история, хем комплексни герои, а най-яко е, че си част от общество, когато я играеш онлайн. Пробвайте я и я довършете, пък след това говорете.

Mecho
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори

Мнение от Mecho »

Една от най-добрите игри в историята. Първите 20 часа ще Ви накарат да се откажете. Почвате без нищо, дори мотора си отива. Но после почвате да свързвате градовете към "кайрол" мрежата и играта се отваря. Задължително онлайн. Дори последната кътсцена беше дълга два часа. Още си я играя. Като Скайрим ми е, не ща да я трия.

Трябва да си пълен дебил да я играеш офлайн. То на картата
тогава няма нищо. Играта е социална. Всеки строй нещо - я база, я мост, кой ще ти прати товара, кой ще ти остави камион или мотор, всички си помагаме. Заедно.

Без правилната екипировмка играта става изключително трудна. Ама това си зависи от играча и какъв екзо-скелет ще ползва. Дори обувките се износват и е хубаво винаги да си имате по още един чифт. Няма да има DLC, това ще е единствената версия. И си беше доста дълга. Ако играете само историята си е едно 70 часа минимум. Със кътсцените 100.

И да, има и оръжия. Ама те се отключват по-късно.

Аватар
paco24
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 14

Мнение от paco24 »

Mecho написа:
Пет Дек 25, 2020 11:04 am
Една от най-добрите игри в историята. Първите 20 часа ще Ви накарат да се откажете. Почвате без нищо, дори мотора си отива. Но после почвате да свързвате градовете към "кайрол" мрежата и играта се отваря. Задължително онлайн. Дори последната кътсцена беше дълга два часа. Още си я играя. Като Скайрим ми е, не ща да я трия.

тогава няма нищо. Играта е социална. Всеки строй нещо - я база, я мост, кой ще ти прати товара, кой ще ти остави камион или мотор, всички си помагаме. Заедно.

Без правилната екипировмка играта става изключително трудна. Ама това си зависи от играча и какъв екзо-скелет ще ползва. Дори обувките се износват и е хубаво винаги да си имате по още един чифт. Няма да има DLC, това ще е единствената версия. И си беше доста дълга. Ако играете само историята си е едно 70 часа минимум. Със кътсцените 100.

Прецакал си се да я купиш и сега с гърди закриваш амбразурата на бункера. :lol:
Точно след 1 месец никой няма да помни, че е имало такава игра.

Mecho
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори

Мнение от Mecho »

paco24 написа:
Пет Дек 25, 2020 11:05 am
Mecho написа:
Пет Дек 25, 2020 11:04 am

Прецакал си се да я купиш и сега с гърди закриваш амбразурата на бункера. :lol:
Точно след 1 месец никой няма да помни, че е имало такава игра.
Не знам за какво говориш, сървърите от миналата година са пълни. Поне на PS де. Играта просто е различна. Правиш доставки. Това е. От т.А до т.Б и играта не се интересува как ще стигнеш дотам. Има тонове начини да се оборудваш. Хваля я защото ми харесва. Иначе защо ще го правя? Минете първите 10-20 часа и играта се отваря. Но ако ще играете офлайн, по-добре изобщо не теглете. Ще си изгубите времето.

Публикувай отговор