ПОЛЕЗНО:
[*]ПРЕМАХНЕТЕ РЕКЛАМИТЕ ВЪВ ФОРУМА ЧРЕЗ РЕГИСТРАЦИЯ, ОТНЕМА 10 СЕКУНДИ С ПРОФИЛ ОТ FACEBOOK/GOOGLE/REDDIT!
[*]Как да играете игри за телефон на вашият компютър/лаптоп вижте ТУК.

Huawei P30 Lite vs P40 Lite

Въпроси и дискусии при избор на мобилен телефон.
nomore23
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Reactions: 4

Huawei P30 Lite vs P40 Lite

Мнение от nomore23 »

Привет, избирам телефон за около 300лв за майка ми и съм се спрял на тези двата модела. Въпроса ми е специално за p40 lite по скоро до колко е проблем липсата на Google play, защото ще се използва Facebook, Viber и още няколко популярни приложения. Ако се сетите и за някой друг модел може да кажете. Като цяло май ще отбягвам Xiaomi, защото сега съм й дал стария Mi Note 3 и нещо се мъчи с него, а преди това имаше 2 Huawei телефона и се справяше, не знам каква е разликата за нея.
П. С. P30 lite съм го намерил нов за 300лв, а P40 lite мога да го взема с преподписване от Vivacom за 260лв.

Аватар
mekisha
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 11

Re: Huawei P30 Lite vs P40 Lite

Мнение от mekisha »

Според мен, за човек над средна възраст и ползващ фейсбук, който няма да се занимава
с настройки и т.н. не е добра идея да се взима телефон без Google services, т.е P40 lite го прескочи,
P30 lite е читав телефон, но не е нов модел, а и е много сходен с Honor 10 Lite,
който пък е вече доста евтин (279лв в Технополис) и според мен би вършил чудесна работа на майка ти.

Аватар
paco24
Инициатор на разговори
Инициатор на разговори
Reactions: 14

Re: Huawei P30 Lite vs P40 Lite

Мнение от paco24 »

Аз също използвам Huawei P30, но той е с поддръжка на google. Не знам да ли ще се справите без google, за вайбър няма проблем и без него, но снимките в облака на google, без поддръжка не става. Можеш да видиш Motorola G9 plus, като вариант.

Публикувай отговор